Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pro-Candle Sp. z o.o.

Firma Pro-Candle sp. z o.o. jest producentem świec dekoracyjnych, rustykalnych, zapachowych, lakierowanych, sojowych, o zapachu citronelli przeznaczone do palenia na zewnątrz i innych. Wszystkie one są zalewane ręcznie. Produkujemy świece zarówno o strukturze rustic, jaki i o gładkiej powierzchni, barwione w masie. Technologia produkcji, jak również jakość wytwarzanych świec w naszej fabryce jest wynikiem połączenia pasji, wiedzy oraz zdobytego doświadczenia.

Oprócz klasycznych świec maszynowych czy parafinowych stworzyliśmy specjalną linię produktów, które zostały wyprodukowane z surowców w 100% ekologicznych. Ich głównym składnikiem jest wosk sojowy (soy wax), który jest produktem pochodzenia naturalnego. Świece z wosku sojowego topią się w niskiej temperaturze, a ich zapach jest bardzo trwały. Dodatkowo zastosowane w nich drewniane knoty (wood wick) podczas palenia wydają dźwięki przypominające odgłosy drewna palącego się w kominku.

Dbamy o najwyższą jakość surowców do produkcji, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nie da się stworzyć doskonałej świecy beż użycia najlepszych materiałów. Dostarczają je dla nas najlepsi dostawcy z branży z całego świata. Klientom prezentujemy nasze wyroby w asortymencie standardowym, a także dajemy możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wzorów, które będą zastrzeżone. Jesteśmy wstanie sprostać każdemu zamówieniu, jakie zostanie nam zlecone, zarówno pod względem koloru, zapachu, jak i formy. Na specjalne życzenie możemy produkować świece pod marką własną klienta.

Nasza Firma zajmuje się produkcją świec, w szczególności zalewanych ręcznie. Do produkcji świec używamy najwyższej jakości surowców. Współpracujemy z wieloma klientami, wykonujemy świece pod marką klienta. Realizujemy ekskluzywne projekty.

  • Świece sojowe

  • Rustic Zapachowe

  • Rustic Lakier

  • Świece z prasy

  • Świece Zewnętrzne

  • Płyn do Dezynfekcji

Nasze certyfikaty: http://www.procandle.pl/pl/content/8-certyfikaty

63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl