Ledpol Sp. z o.o.

LED-POL to producent energooszczędnego oświetlenia LED. Nasza oferta obejmuje lampy, oprawy, taśmy i akcesoria LED, pozwalające na dobór odpowiedniego oświetlenia do każdej przestrzeni ? od małych pomieszczeń domowych, przez biura, po ogromne hale i magazyny.

Nasza historia

Działalność firmy rozpoczęła się od jednej osoby i jednego pomysłu na biznes. Dziś jest to prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkadziesiąt osób.
W roku 2006, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w biznesie, nikomu nie śniło się nawet wycofanie z użycia tradycyjnych żarówek, a największa ekspansja oświetlenia LED miała dopiero nadejść.  Firma powstała w Bielsku-Białej, mieście przyjaznym nowoczesnym technologiom i mocno związanym z branżą elektryczną i energetyczną.
Firma rosła wraz z dynamicznym rozwojem rynku oświetlenia LED. Poszerzaliśmy sieć sprzedaży, usprawnialiśmy zarządzanie, budowaliśmy naszą wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych, wprowadzając na rynek kolejne produkty.
Dziś, kilkanaście lat później, możemy z satysfakcją powiedzieć, że z niewielkiego przedsiębiorstwa o lokalnym zasięgu wyrosła prężnie działająca firma, której produkty docierają do Klientów w kilkunastu krajach europejskich.

    Adres: ul. Puławska 67, 23-235 Annopol
    Telefon: +48 609 045 334 , +48 798 700 248
    Strona internetowa: https://www.led-pol.com
    Adres email: biuroledpol@op.pl